www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Műszaki előkészítő munkatársat keresünk!

Műszaki előkészítő munkatársat keresünk, felsőfokú végzettséggel, akár pályakezdőként is. Cégünk, a biztonsági ajtó gyártás mellett komplex mechanikai vagyonvédelmi rendszerek gyártásával, forgalmazásával, telepítésével, karbantartásával és javításával foglalkozik - a meghirdetett állást betöltő munkatársnak egyaránt feladatrészt kívánunk biztosítani több szolgáltatási területünkről is.

A munkakör főbb vázlatpontokban az alábbiak szerint épül fel:

  • Megrendelések, szállítások és karbantartások szervezése, koordinálása
  • Főbb partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Folyamatos, nagy mennyiségű adminisztráció
  • Nagyobb projektek tervdokumentációinak elkészítése
  • Projekt menedzsment, koordinálás
  • Műszaki rajzok, dokumentumok feldolgozása, készítése pályázatokhoz, ajánlatokhoz, elnyert munkánkhoz

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség a következő területek valamelyikéről: építőmérnök, építészmérnök, biztonságtechnikai mérnök
  • Irodai (office) alkalmazások és tervező / rajz programok AutoCAD, ArchCAD stb.) magas szintű ismerete, használata
  • Magasfokú precizitás, igényesség, folyamatos fejlődés
  • Egyidejűleg több munka, projekt menedzselése
  • Rugalmasság, monotonitás-tűrés
  • Vállalat-központú látásmód
  • Hosszabb távban való gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Piacképes, stabil jövedelem
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Segítség a betanuláshoz, fejlődéshez
  • Karrier lehetőség, hosszú távon

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket a megadott e-mail címre küldjék el. A jelentkezés feltétlenül tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok és korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével (europass, vagy hasonló struktúra)
  • Fénykép feltüntetése
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)
  • Opcionálisan motivációs leveleket is szívesen fogadunk

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk.

Kerekes Zoltán

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő