www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Link megjelenítése" target="_blank">

A KOMPEL Kft Importáló és forgalmazó nagykereskedés
az alábbi állás betöltésére keres munkatársakat:

Főbb feladatok, munkák:

  • ajánlatadási, és kivitelezési munkák szakmai háttér támogatása,
  • tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlítása,
  • technikai segítségnyújtás ügyfeleink részére
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, beszállítókkal, építésvezetőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • technikusi (épületgépész) végzettség,
  • legalább 3 év gyakorlat,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • beszerzői vagy értékesítői tapasztalat épületgépészeti anyagok terén
  • kivitelezési gyakorlat
  • angol vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • továbbképzési lehetőségek
  • jól működő cég biztos háttere

Munkavégzés helye: Budapest, 1105 Vaspálya utca 20/A.

Az állásra jelentkezés módja:
Fényképes életrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a.
Link megjelenítése

Jelentkezési határidő az állásra: 2015. 03.01.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő