www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 838 napja lejárt

A T-Trans FŐÉP Kft.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése, tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • ajánlatok bekérése,
  • felmérések készítése
  • Középület építés, vagy felújítási munkákon műszaki előkészítési feladatok végzése

Elvárások

  • megfelelő műszaki végzettség,
  • számítástechnikai ismeretek (MS OFFICE, KING, TERC, CAD, ARCHICAD)
  • kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs és szervező képesség
  • Legalább 3 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén!

Előny

  • angol, német nyelvtudás,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • közbeszerzési pályázatokban tapasztalat

Amit kínálunk

Fizetés: megbeszélés szerint

Munkavégzés helye: Bp. II. ker. Pusztaszeri út

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő