www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

SZILVÁSI Építő Kft.

A harmincéves múltra visszatekintő, mezőkövesdi székhellyel rendelkező Szilvási cégcsoport építőipari leányvállalataként a Szilvási Építő Kft. országszerte, de kiemelten az északkeleti régióban végez generálkivitelezői beruházásokat. Megalakulásunk óta széleskörű referenciákra tettünk szert, sikeres működésünkkel évről évre dinamikusan növekszünk árbevételben és létszámban is, köszönhetően a megvalósult kiemelt támogatású uniós beruházásoknak. Jövőbeni munkákhoz is rendelkezünk már elnyert, illetve megkötött szerződésekkel.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Magas- és szerkezetépítési szakterületen

Főbb feladatok, munkák:

  • Közbeszerzési pályázatok elkészítésének koordinálása.
  • Költségvetések, árajánlatok készítésében részvétel.
  • Projektek előkészítése.
  • Segítségnyújtás a munkaterületen lévő egységvezetőknek a projektek kivitelezési szakaszában.
  • Aktív részvétel mellett kapcsolattartás a Megrendelő, Alvállalkozók és Beszállítók képviselőivel.
  • Műszaki átadás-átvételi dokumentáció és projektlezárási dokumentáció elkészítésében részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS-Office és általános informatikai ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Általános építőipari ismeretek.
  • Precizitás, munkavégzés iránti igényesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség.
  • MS Project alapismeretek.
  • 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • AutoCad és/vagy ArchiCAD alapismeretek.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem, prémium.
  • Céges autó, mobiltelefon, számítástechnikai eszközök.
  • Albérlet - tartózkodási hely függvényében.
  • Megnyert, kiemelt szintű uniós beruházásokon való részvétel.
  • Hosszútávú karrier lehetőség.
  • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése.
  • Dinamikus, jó hangulatú, összetartó csapat.
  • Előrelépési lehetőség.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő