www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

A 25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft. acélszerkezet gyártó egysége

munkatársat keres.

Feladatai:

  • gyártás előkészítése rajz dokumentáció alapján
  • anyagszükségleti lista elkészítése
  • meghatározni a kiadott kooperációs anyagokat, csoportokat, folyamatos kapcsolattartás a kooperációs ügyintézővel
  • gyártási folyamat nyomon követése, észrevételek kezelése
  • a gyártás folyamán felmerülő segédanyagok, alkatrészek megtervezése és előkészítése
  • tájékoztatás a megrendelő felé a gyártás állapotáról, illetve az esetleges műszaki problémákról és azok korrigálásáról

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, gépésztechnikus)
  • Kiváló műszaki rajz olvasási készség
  • Fémipari területen szerzett gyártási tapasztalat, jártasság
  • Minőségtudat, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Lojalitás, megbízhatóság, tulajdonosi szemlélet
  • Német és/vagy angol nyelvtudás előny

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzáta lenti e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő