www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

munkatársat keres az alábbi feltételekkel

Főbb feladatai

  • tervdokumentációk műszaki és mennyiségi felülvizsgálata
  • beérkezett árajánlatok rögzítése, kiértékelése
  • árajánlatok bekérése és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • legalább építő- vagy építész technikusi végzettség
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • jó érdekérvényesítő és szervezői képesség
  • kreatív és fiatalos gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • megbízhatóság és terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • német vagy angol nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét, Garay utca 11.

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • dinamikus és innovatív vállalati kultúra
  • egy elismert, stabil cég karrierlehetőségei.

Amennyiben kedvet érez intenzív, magas szakmai igényeket támasztó versenykörnyezetben dolgozni és szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, önéletrajzát és motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre kérjük eljuttatni. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!