www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 1193 napja lejárt

Budapesti cégközpontú generál kivitelező cég

 munkatársat keres

Alapinformációk az állásról:

  • Munkavégzés helye: Miskolc, alkalmanként változó
  • Munkatípus: teljes munkaidős
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető

Feladatok:

  • Építés, vagy felújítási munkákon műszaki előkészítési feladatok végzése
  • Alvállalkozói ajánlatkérések, kiválasztás döntés előkészítése
  • Felmérések, műszaki konszignációk készítése
  • Anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Adminisztratív feladatok
  • Megrendelőkkel, azok képviselőivel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Min. építész technikus végzettség
  • Legalább 3 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • kiváló szervezőkészség, nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló-és csapatmunkára való képesség
  • megbízhatóság
  • pontosság, precizitás
  • „B”kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Közbeszerzési pályázat készítésben szerzett tapasztalat
  • FMV, ME jogosultság

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér
  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok

A szakmai önéletrajzokhoz kérjük csatolni a végzettséget igazoló bizonyítványokat.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő