www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Az Emel Kft. keres

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Kivitelezések előkészítése
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Elvárások:

  • Építészmérnöki, Épületgépész vagy Villamosmérnöki diploma
  • Hasonló munkakörben, nagyvállalati környezetben szerzett legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Helyi viszonyok, építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete
  • Angol, német legalább középfokú, aktív nyelvtudás
  • Kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs és szervező készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Kezdés várható időpontja:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Bajai irodában, esetenként kivitelezési helyszíneken.

Az önéletrajzokat az alább megadott e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Baja
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő