www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • Company_icon A48 Kft
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Generálkivitelező építőipari cég budapesti munkavégzéshez,

kollegát keres.

Feladatok:

  • költségkalkulációk készítése, tervdokumentáció feldolgozása, anyagkigyűjtés készítés
  • beszállítói és alvállalkozói árajánlatok bekérése, kapcsolattartás
  • anyagbeszerzés, logisztika
  • a beruházások előrehaladásának dokumentálása, szükséges táblázatok/kimutatások elkészítése
  • projektdokumentáció, jelentések előkészítése
  • aktuális pénzügyi elszámolásban/ adminisztrációban való részvétel, számlát alátámasztó dokumentációk előkészítése, összeállítása, alvállalkozói számlázások kezelése
  • projekt megbeszéléseken való részvétel
  • beruházás műszaki átadás-átvételi eljárásához szükséges záró dokumentációk elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • költségvetés készítésben való jártasság
  • megbízhatóság, precizitás, komplex gondolkodási mód
  • számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő (40 óra/hét)
  • szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Fényképes életrajzát küldje az alábbi címre:

A48 Kft.
1105 Budapest, Kelemen u. 1.

Link megjelenítése
Jelentkezési határidő: 2017.11.03.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési asszisztens, Építési menedzser
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű