www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 111 napja lejárt

Magyar tulajdonú építőipari generálkivitelező cég keres 1 főt az alábbi pozícióba:

építőipari szakirányú végzettséggel

Főbb feladatok:

  • tervek, költségvetések, műszaki paraméterek alapján alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, alvállalkozók felkutatása
  • alvállalkozási szerződések elkészítése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • építésvezetők műszaki és adminisztratív munkájának támogatása
  • kimutatások elkészítése

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Elvárás:

  • magasépítési szakirányú végzettség
  • prezíc munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (Office, TERC, MS Project)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkaeszközök (laptop, telefon)
  • kellemes munkakörnyezet
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

A jelentkezéseket e-mailben várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő