www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 199 napja lejárt

Épületgépész mérnök - Műszaki előkészítő

Épületgépész technológiai kivitelezést (gyógyszeripar és élelmiszeripar) végző cég

Műszaki Előkészítőt

keres azonnali belépéssel, technológiai kivitelezésben jártas vegyipari gépészmérnök vagy épületgépész mérnök személyében.

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség vegyipari gépészmérnök, vagy épületgépész mérnök szakirányon
  • Technológiai kivitelezésben szerzett legalább két éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol, német nyelvtudás
  • Megbízható Word, Excel, AutoCAD, könyvcalc ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Feladatok:

  • Részvétel ajánlatok készítésében
  • Dokumentációk összeállítása
  • Kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása.
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
  • Vezetőszerelők munkájának támogatása
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása

Jelentkezéséhez kérjük önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre szíveskedjen eljuttatni.

Helyek Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német