www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Környezetvédelemmel és mélyépítéssel foglalkozó cég

keres munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Pályázati anyagok feldolgozása
    • mennyiségszámítás, árajánlatok bekérése, költségkalkuláció elkészítése
    • szakmai ajánlat elkészítése (költségvetés, ütemterv, organizációs terv)
  • Helyszíni bejárásokon, konzultációkon való részvétel

Elvárások:

  • 2-5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés

Előny:

  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési pályázatok készítésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Közbeszerzési törvény ismerete
  • Mélyépítő piac ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol/ francia nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levél megküldésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő