www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Energiatakarékos építőelem-rendszer gyártó cég

munkatársat keres Budapest XIII. kerületi központi irodájába.

Feladatok:

  • a társaság képviselete az ügyfelek felé
  • anyagmennyiségek kiszámítása tervek alapján
  • fal- és födémtervek készítése
  • árajánlatok, költségvetések készítése
  • megrendelések, kiszállítások szervezése, nyomon követése, adminisztrálása
  • folyamatban lévő építkezések koordinálásában való részvétel

Elvárások:

  • legalább középfokú építőipari végzettség: építész technikus, építőmérnök, építészmérnök
  • építőiparban szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • építőanyagok és a jelenlegi építőipari piaci körülmények ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság
  • számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • Autocad, Archicad ismerete
  • referenciaháttér

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő