www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 148 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
A Sapa Building Systems alumíniumból készült épületrendszerek márkafejlesztésén és értékesítésén – ablak, ajtó és homlokzati termékek és megoldások – dolgozik. A fejlesztéseink fő célja az építőipari rendszereink hő-, hang- és légszigetelésének javítása. Törekszünk a megmunkálási költségek csökkentésére és a minőség fejlesztésére, hogy ezáltal kedvezően befolyásoljuk az épületek holisztikus teljesítményét.

(Alumínium homlokzattervezéshez nemzetközi piacra)

Feladatok:

  • Műszaki megoldások kidolgozása, tervezése, szerkezetek hőtechnikai számításának elkészítése, statikai előméretezése nemzetközi ügyfelek számára
  • Költségszámítások és árajánlatok készítése
  • Költségvetési kiírások készítése és feldolgozása
  • Kapcsolattartás és támogatása a külföldi értékesítő és tanácsadó kollegáknak (D/A/CH)

Elvárások:

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Önálló munkavégzés, kreativitás, rugalmasság
  • MS Office és AutoCad programok ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Előnyök:

  • Alumínium homlokzattervezési tapasztalatok
  • Alumínium homlokzati rendszerek felépítésének ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület, Graphisoft Park

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő