www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Cégünk, a Budapest budai, elit kerületeiben épít nívós, társasházi lakásokat.

pozícióba keresünk új munkatársat.

A pozíciót betöltő feladatai:

  • Kivitelezési folyamatok és szakipari munkák komplett előkészítése
  • Vevői egyeztetési ütemtervek és generálkivitelezői ütemtervek készítése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Teljes adminisztrációs és szakmai háttér biztosítása az építésvezetők részére
  • Szerződések műszaki tartalmának kezelése
  • Kivitelezők versenyeztetése
  • Anyagrendelés
  • Költségvetés készítés
  • Lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása
  • Költségoptimalizálás, folyamatos hatékonyságnövelés,

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  • 3-4 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Építőipari anyagok részletes ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (ArchiCad, Excel Word).
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Elemző gondolkodásmód
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Együttműködő hozzáállás
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Közép-, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

A pozícióhoz kínálunk:

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások

Fényképes szakmai önéletrajzot, nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő