www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • ajánlatadási, és kivitelezési munkák szakmai háttér támogatása,
  • tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlítása,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • értékesítői tapasztalat
  • kivitelezési gyakorlat
  • német és/vagy angol kommunikációképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • továbbképzési lehetőségek
  • jól működő, biztos hátterű cég

Munkavégzés helye: Mogyoród

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkakezdés: akár azonnal

Az állásra jelentkezés módja:
Fényképes életrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

ALU-REDŐNY Kft. 2146 Mogyoród, Víztorony u. 1.Link megjelenítése" target="_blank">
www.alu-redony.hu

Munkavégzés helye Mogyoród
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest