www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Budapesti székhelyű, 1992 óta stabilan működő, generál kivitelező cég

műszaki előkészítői

munkakörbe építő- vagy építészmérnök kollégát keres.

Feladatok:

  • generál ajánlatokhoz szükséges mennyiségi számítások elvégzése
  • a vállalat fő profiljába tartozó családi ház építések, lakás felújítások kivitelezésének előkészítése
  • helyszíni felméréseken való részvétel, jegyzőkönyv készítése
  • árajánlatok bekérése szakvállalkozóktól
  • alvállalkozókkal és megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • beérkezett ajánlatok kiértékelése
  • generál ajánlatok elkészítése
  • napi szintű, irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (építő-/építészmérnök)
  • Építőipari tervező program felhasználói szintű ismerete (pl. Archicad, Autocad, Allplan, stb.)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • Önálló, és felelősségteljes munkavégzésre képes, kommunikatív személyiség
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon és opcionálisan céges autó

Kategória megjelölések:

Szakmai tapasztalat: 1-3 év

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Nyelvtudás: Nem alapfeltétel

Végzettség: Egyetem/Főiskola

Jelentkezni az alábbi címre elküldött magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő