www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő / Villamosipar/

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció leírása:

Villamos szakági közreműködés az ajánlatkészítéseknél;
Az épületvillamossági szakági munkarész komplett ajánlatának kidolgozása, összeállítása;
Az ajánlat készítéséhez szükséges beszállítói kapcsolattartás, versenyeztetés;
Szakági tervdokumentáció műszaki, tartalmi és teljességi felülvizsgálata.

Követelmények:

Villamosipari technikusi végzettség vagy műszaki technikus vagy pályakezdő mérnök
Számítógép felhasználó szintű ismerete
A tapasztalat előny, de nem feltétel, elsősorban személyiséget keresünk

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Tervezői programok ismerete pl. CAD v. ePLAN

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Lábatlan-Nyergesújfalu régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59,  +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Precíz, alapos, érdeklődik a terület iránt.
Megbízható, lehet rá számítani, a feladatait határidőre készíti és ha gondja van, jelzi.
Önállóan is tud, szeret munkát végezni, bár az információt megosztja másokkal is, csapatjátékos.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tanulási, fejlődési lehetőség
Stabil, biztos háttér
Vidám, összetartó csapat
Korrekt vezetőség!