www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő - Projekt Vezető

  • A hirdetés 758 napja lejárt

A Hoge Kft.

munkakörbe keres munkatársat.

Cégünk Electrolux professzionális nagykonyhai berendezések értékesítésével foglalkozik.

Feladatok:

  • a kereskedelmi igazgató munkájának a segítése
  • árajánlatok készítése a cég által használt ajánlatkészítő software segítségével
  • kapcsolattartás a külföldi és belföldi beszállítókkal
  • megrendelések összeállítása, átadási dokumentációk elkészítése
  • projekt bonyolítási közreműködés

Elvárások:

  • angol nyelvtudás, minimum középfokon
  • kereskedelmi ismeretek
  • MS Office tökéletes használata
  • jó kommunikációs készség
  • agilis munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • a piac egyik vezető cége, a svéd Electrolux gyár hazai képviselete
  • fiatal csapat, nagyon jó munkakörnyezet, jó munkahelyi hangulat
  • tréningek, továbbképzések