www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő (projekt menedzser)

  • A hirdetés 786 napja lejárt

Mályi-Glass Kft. keres

műszaki előkészítőt

(projekt menedzser)

Feladatkör:

  • Árajánlatok készítése
  • Rendelés felvitel
  • Áruk és készlet beszerzése, rendelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Talpraesettség, önállóság
  • B kat. Jogosítvány

Előny:

  • Üvegszerkezetek és nyílászáró szerkezetek ismerete előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!
  • Építőiparban szerzett tapasztalat előny.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen

Munkavégzés helye: Mályi (Miskolc mellett)

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

További információt cégünkről a honlapunkon talál a Link megjelenítése hivatkozáson.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő