www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő mérnök

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Feladatok:

  • Projekteken kivitelezési ütemtervek elkészítése
  • Az ütemtervek alapján meghatározott munkák előkészítése, szükséges erőforrás összeállítása
  • Beszállítói, alvállalkozói ajánlatok begyűjtése, kiértékelése, ártükör készítése, döntéselőkészítés
  • Projekteken alvállalkozói szerződések előkészítése, műszaki tartalom egyeztetése
  • Alvállalkozókkal, illetve társvállalatokkal történő kapcsolattartás
  • Beszállítók, alvállalkozók teljesítményeinek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, közreműködés teljesítés igazolás kiadásában
  • Részvétel az építési és a felmérési napló összeállításában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnöki) végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • AutoCad ismeret
  • német nyelvtudás előny

Amit nyújtunuk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű caffeteria rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye: Országos

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.