www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő mérnök

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A B. Build & Trade Kft. fiatalos műszaki gárdával rendelkező, 5 éve fennálló, folyamatosan bővülő, stabil hátterű építőipari generálkivitelező cég, mely magasépítési és mélyépítési területen tevékenykedve egyaránt jelenős beruházások megvalósítását hajtotta végre Budapesten, Pest megyében illetve Pécsett. Ilyen projektek többek között a Budapest IV. kerület alternatív energiaellátásának kivitelezése, a Pécsi Állatkert felújítását, a Pécsi Biogáz üzem megépítése.

Közbeszerzési pályázatok útján Társaságunk jelentős szerződésállománnyal rendelkezik, és jelenleg Dunaföldváron épülő, kiemelt jelentőségű Vajda Papírgyár beruházás kivitelezési munkáiban is nagy horderejű szerepet vállal.

Magas vagy magas és mély építési területen

Főbb feladatok, munkák:

  • Elkészült kivitelezési tervek ellenőrzése
  • Közbeszerzési eljárásokban ajánlatok készítése, projekt beárazása
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, kiértékelése, ártükör készítése
  • Magasépítési munkák előkészítése
  • Projekt pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, folyamatos felügyelete, betartása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Anyagrendelés, anyagszállítás koordinálása
  • Projektvezetők és építésvezetők műszaki háttértámogatása
  • Kivitelezés adminisztratív feladatainak ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építő-, építészmérnök - vagy folyamatban lévő tanulmány)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és CAD-programok)
  • TERC program felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közbeszerzési pályázat készítésében szerzett tapasztalat
  • E-napló ismerete
  • "B" típusú járművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges telefon és laptop

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá BÉRIGÉNYÉNEK MEGJELÖLÉSÉVEL!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi projektmenedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű