www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1083347
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk Budapest IV. kerületében értékesítési céllal épít lakásokat. Jelenlegi projektjéhez keresünk azonnali kezdéssel kollégát

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

munkakörbe

Feladatok:
  • Kiviteli tervdokumentáció alapján anyagmennyiségek számítása, kalkulációk készítése, műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása
  • A kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása, költségek számítása
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal, új beszállítókkal való kapcsolatfelvétel, anyagok bekérése és ellenőrzése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszállítókkal, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal;
  • Műszaki adminisztráció ellátása, kivitelezési folyamatok előkészítése, műszaki dokumentációk iktatása
  • Egyéb előkészítői feladatok
Elvárások:
  • Felsőfokú építőipari végzettség (építő- vagy építészmérnök)
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett gyakorlat
  • Költségvetés készítő program ismerete (Terc)
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS Office, ArchiCad, AutoCad)
  • Kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban
  • Határozott fellépés, rugalmasság, csapatszellem
  • Proaktív hozzáállás, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, önállóság
Amit kínálunk:
  • Dinamikus, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Sokoldalú, összetett, változatos munkavégzés
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
Előnyt jelent:
  • Ha „B” kategóriás jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezel
Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Eredményorientált vagy
  • Van tapasztalatod, de még fejlődnél
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre, de kis csapatban is tudsz dolgozni
Állás, munka területe(i):
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő mérnök
Munkavégzés helye:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a fizetési igényed feltüntetésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió