www.cvonline.hu

Műszaki Előkészítő (lengyel nyelvtudással)

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

A

SADE - Magyarország Mélyépítő Kft.

 pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • Lengyel pályázatok figyelése
  • Pályázati anyagok fordítása, tárgyalások alkalmával tolmácsolás
  • Pályázati anyagok csapatban történő feldolgozása
    • mennyiségszámítás, egységár kidolgozás
    • költségvetés, kalkulációk, ütemtervek, műszaki leírások, szerződéstervezetek összeállítása
    • árajánlatok bekérése
    • egységárak ellenőrzése, aktualizálása, frissítése,
    • dokumentáció elkészítése
  • Helyszíni bejárásokon, konzultációkon való részvétel
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, hatóságokkal, vállalkozási kérdésekben

Elvárások:

  • 1-5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony lengyel és magyar nyelvtudás (angol és/vagy cseh, szlovák nyelvtudás előnyt jelent)
  • Építőmérnöki végzettség
  • Közbeszerzési pályázatok készítésében gyakorlati tapasztalat
  • Lengyel közbeszerzési törvény ismerete
  • Lengyel mélyépítő piac ismerete
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, részben Lengyelország

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Kellemes légkör

Fényképes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levél megküldésével a lenti e-mail címre vagy a 1117 Budapest, Budafoki út 72-74. postacímre.

Helyek Külföld
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő