www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (HF 11-7864)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Biztos háttérrel rendelkező építőipari partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
(HF 11-7864)

pozícióba.

Feladatok:

  • Tervdokumentációk felülvizsgálata
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Kalkulációk készítése
  • Közbeszerzési ajánlatkérések figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (előny: építőipari végzettség, további előny építőmérnök vagy építészmérnöki diploma)
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Kiemelt jövedelem

Munkavégzés helye: Veszprém megyének Budapestről nem bejárható dél-nyugati része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7864"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Veszprém megye
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém