Biztos háttérrel rendelkező építőipari partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
(HF 11-7864)

pozícióba.

Feladatok:

  • Tervdokumentációk felülvizsgálata
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Kalkulációk készítése
  • Közbeszerzési ajánlatkérések figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (előny: építőipari végzettség, további előny építőmérnök vagy építészmérnöki diploma)
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Kiemelt jövedelem

Munkavégzés helye: Veszprém megyének Budapestről nem bejárható dél-nyugati része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7864"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése