Biztos háttérrel rendelkező építőipari partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

(HF 11-7790)

pozícióba.

Feladatok

  • Tervdokumentációk felülvizsgálata
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Kalkulációk készítése
  • Közbeszerzési ajánlatkérések figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (előny: építőipari végzettség, további előny építőmérnök vagy építészmérnöki diploma)
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megyének Budapestről nem bejárható dél-nyugati része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7790"-as referenciaszám
és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése