Biztos háttérrel rendelkező építőipari partnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
 (HF 11-7789)

pozícióba.

Feladatok

  • Futó projektek előkészítése, támogatása,
  • Árajánlatok készítése, költségvetési táblázatok készítése,
  • Ajánlatkérés beszállítóktól, alvállalkozóktól,
  • Anyagrendelés,
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat alumínium nyílászárók területén,
  • Előny: építőipari végzettség.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus, fiatalos csapat.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7789"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda