Megbízható építőipari partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

(HF 11-7549)

pozícióba.

Feladatok

  • Beérkező felkérések ajánlatának határidőre való elkészítése,
  • Építési engedélyezési tervek, a műszaki tartalom megismerése,
  • Alvállalkozók, beszállítok versenyeztetése, szerződések előkészítése,
  • Műszaki üzemterv elkészítése,
  • Kapcsolattartás az építésvezetőkkel, alvállalkozókkal.

Elvárások

  • Több év hasonló területen, magasépítésben szerzett tapasztalat,
  • Építőipari végzettség,
  • Határidők betartása.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7549"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése