www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő és projekt felelős

  • A hirdetés 619 napja lejárt

A Ramivo Manufacturing Hungary Kft.

műszaki előkészítő és projekt felelősi

munkakörbe műszaki végzettségű mérnököket keres.

Feladatkör:

  • A társaság által gyártott termékek, berendezések műszaki előkészítése
  • Projektek  menedzselése, gyártási folyamat figyelemmel kísérése
  • Új termékek bevezetése, meghonosítása a vállalat rendszerébe
  • Kapcsolattartás a  megrendelővel és a felügyelő hatóságokkal
  • Műszaki módosítások koordinálása és egyeztetése a vevőkkel

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás ismerete tárgyalási szinten kiemelten fontos
  • Gyártás és gyártástechnológiai szakismeretek
  • AutoCAD szoftver használatában való jártasság és felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalási és jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, nyitottság
  • Mobilitás, flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet, hatékony és együttműködő csapat
  • Jó munkakörülmények

Jelentkezni  az önéletrajz megküldésével lehet.

A jelentkezők önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

RAMIVO Manufacturing Kft

7090 Tamási, Szabadság u. 91.

Telefon: 06-74-573 961

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol