www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő-értékesítő

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Energiatakarékos építőelem-rendszer gyártó cég

műszaki előkészítő-értékesítő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a társaság képviselete az ügyfelek felé
  • meglévő ügyfelek kezelése
  • új ügyfelek keresése, szerződések, megállapodások kötése
  • költségvetés készítés
  • megrendelések, kiszállítások szervezése, nyomon követése, adminisztrálása
  • kivitelezések ellenőrzése, építési folyamatok betanítása

Elvárások:

  • legalább középfokú építőipari végzettség: építész technikus, építőmérnök, építészmérnök
  • építőiparban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • építőanyagok és a jelenlegi építőipari piaci körülmények ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság
  • számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Autocad, Archicad ismerete
  • referenciaháttér

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő