www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1024625
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk vezető gázipari vállalat, tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT GROUP vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az ausztriai és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a HEAT GROUP cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. Megbízónk nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős. Az alkalmazottak száma kb. 205 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre a széria- és az egyedi termékek gyártására.
Jelenleg nagykanizsai telephelyre kersünk:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ-ÁRKÉPZŐ

munkatársat nyomástartó berendezések területre.

Elvárásaink a pályázókkal szemben:
  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • angol nyelvismeret
  • rajzolvasási ismeret
  • műszaki területen eltöltött min. 2 év gyakorlat
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Zala
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...