www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő, ajánlatkészítő

  • A hirdetés 806 napja lejárt

25 éve működő és folyamatosan fejlődő, prémium márkájú hőszivattyús rendszerek forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozó vállalkozás a további dinamikus növekedés érdekében

munkatársat keres

Feladatok:

  • Tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ellenőrzése.
  • Hőtechnikai méretezések, műszaki megoldások és javaslatok kidolgozása.
  • Árajánlatok készítése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú, műszaki végzettség.
  • Microsoft Office Word, Exel gyakorlott használata, számítógépes ismeretek.
  • AutoCad programismeret és használat.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Rugalmasság, az új ismeretek iránti nyitottság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Kulturált, kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest,1112 Neszmélyi út 16.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával kizárólag az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő