www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / AJÁNLATKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő hazai építőipari vállalkozás az alábbi munkakörbe keres új kollégát

/épületgépész területen/

Ellátandó feladatok:

  • műszaki- és árajánlatok kidolgozása,
  • árurendelési és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • karbantartási feladatok folyamatában való részvétel,
  • helyszíni felmérések,

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség (gépész, épületgépész)
  • lég-, illetve klímatechnikában szerzett szakmai, gépismereti tapasztalat
  • angol nyelv ismerete, legalább írásban
  • haladó számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem mellett teljesítményarányos juttatás.
  • Szakmai és piaci kihívások.
  • Kiváló munkahelyi körülmények (budaörsi iroda), együttműködő, dinamikus és fiatalos csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol