www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐADÓ

  • A hirdetés 925 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Műszaki-Fejlesztési Osztálya

munkakörbe munkatársat keres váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Ivóvíz szolgáltatás és szennyvíz elvezetés-tisztítás csővezetékeinek, építményeinek készítéséhez kapcsolódó magas- és mélyépítési fejlesztési feladatainak meghatározása a gyakorlati tapasztalatok és a korábbi évek statisztikai kimutatásai alapján,
  • Gördülő Fejlesztési Terv készítése, egyeztetése, engedélyeztetése, naprakész vezetése a szolgáltatási területtel és a működtetéssel kapcsolatban,
  • Műszaki dokumentumok előkészítésében való részvétel, ezek ellenőrzése, véleményezése,
  • Beruházások előkészítésében való aktív részvétel: előkészítés, tervezés, terveztetés, az elkészült tervek tartalmi felülvizsgálata, engedélyeztetési eljárás lebonyolítása.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsődlegesen vízépítő mérnöki, építőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség),
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat (ivóvízellátás, szennyvízgyűjtés, tisztítás elhelyezés témájú beruházások bonyolításában, műszaki ellenőrzésében),
  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • SAP ismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2015. április 7-ig. a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő