www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐADÓ

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Szolgáltatási Osztálya

munkakörbe munkatársat keres.

1 fő gödöllői, 1 fő váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Hatósági engedélyek, kezelése, nyilvántartása,
  • Lakossági és gazdálkodói Szolgáltatói Szerződések előkészítése, kiadása, a szerződéskötés ügyintézése és koordinálása,
  • A szolgáltatási területet érintő helyi műszaki tájékoztatások, űrlapok kiadása,
  • Helyi közműnyilatkozatok, és egyéb nyilatkozatok kiadása,
  • Közműfejlesztési hozzájárulások előterjesztése,
  • Központi hatáskörű közműnyilatkozatokhoz a szakági üzemeltetői vélemények beszerzése, felterjesztése, kérelmek és dokumentációk kezelése,
  • Kapcsolattartás a társ-közművek üzemeltetőivel,
  • Biztosítási és káresemények ügyintézésében való közreműködés.

Feltételek:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (építő, vagy gépész szakirány),
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Stressz, és monotónia tűrés.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú (elsődlegesen építőmérnöki vagy gépészmérnöki) végzettség,
  • Jó műszaki érzék,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • Gyors és gépíró tapasztalat,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény, és munkavégzési hely megjelölésével 2014. június 05. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő