www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐADÓ

  • Az állásajánlat lejárt.

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Fenntartási Főmérnöksége

munkakörbe munkatársat keres, gödöllői munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Táblázatok, statisztikák készítése
  • Belső használatú munkaszervező és folyamatirányító rendszer (VMTR) kezelése
  • Úthelyreállítások megrendelése, javítások helyszíni szemléje, teljesítés igazolások kiállítása
  • Építőipari számlák készítése, TERC kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Feltételek:

  • Középiskolai végzettség, műszaki szakirányú
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. szeptember 20-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Gödöllő