www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐADÓ

  • A hirdetés 320 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Szolgáltatási Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A szolgáltatási területet érintő helyi műszaki tájékoztatások, űrlapok kiadása,
  • Közműegyeztetések lefolytatása a felelősségi körnek megfelelően területi üzemek véleményének figyelembevételével,
  • A helyben rendelkezésre álló térképi nyilvántartási adatok, tervdokumentációk kezelése,
  • Kapcsolattartás a társ-közművek üzemeltetőivel,
  • Hatósági engedélyek kezelése, nyilvántartása,
  • Az engedélyezések során a hatósági előírások, üzemeltetési előírások, szabványok betartása, betartatása,
  • Helyi közműnyilatkozatok, és egyéb nyilatkozatok kiadása,
  • Lakossági és gazdálkodói Szolgáltatói Szerződések előkészítése, kiadása, a szerződéskötés ügyintézése és e bekötések koordinálása,
  • Közműfejlesztési hozzájárulások előterjesztése,
  • Központi hatáskörű közműnyilatkozatokhoz a szakági üzemeltetői vélemények beszerzése, felterjesztése, kérelmek és dokumentációk kezelése,
  • Biztosítási és káresemények ügyintézésében való közreműködés.

Feltételek:

  • Építőmérnöki végzettség víziközmű szakirány vagy épületgépész, vagy környezetmérnöki végzettség,
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Stressz tűrés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Jó műszaki érzék,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. szeptember 5-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő