www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐADÓ

  • A hirdetés 418 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Műszaki-fejlesztési Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Ivóvíz szolgáltatás és szennyvíz elvezetés-tisztítás csővezetékeinek, építményeinek készítéséhez kapcsolódó magas- és mélyépítési fejlesztési feladatainak meghatározása a gyakorlati tapasztalatok és a korábbi évek statisztikai kimutatásai alapján
  • Gördülő Fejlesztési Terv készítése, egyeztetése, engedélyeztetése, naprakész vezetése a szolgáltatási területtel és a működtetéssel kapcsolatban
  • Műszaki dokumentumok előkészítésében való részvétel, ezek ellenőrzése, véleményezése
  • Beruházások előkészítésében való aktív részvétel: előkészítés, tervezés, terveztetés, az elkészült tervek tartalmi felülvizsgálata, engedélyeztetési eljárás lebonyolítása

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsődlegesen vízépítő mérnöki, építőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség)
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság
  • Szakmai tapasztalat (ivóvízellátás, szennyvízgyűjtés, tisztítás elhelyezés témájú beruházások bonyolításában, műszaki ellenőrzésében)
  • TERC, AutoCad programok ismerete
  • Műszaki ellenőri jogosultság megléte

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. augusztus 29-ig a lenti e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő