www.cvonline.hu

Műszaki ellenőrzési projektvezető

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob  partnercége számára keres Borsod megyei munkavégzésre Műszaki ellenőrzési projektvezető pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Városfejlesztéssel, ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos feladatok előkészítése, koordinálása, végrehajtása
  • Közreműködés a projektmenedzsment munkájában
  • Pályázati anyagok készítése/előkészítése
  • Az alvállalkozók kiválasztásában való részvétel
  • Az építőipari kivitelezési tevékenység végzésének figyelemmel kísérése
  • Az építési naplók ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése, hibák, hiányosságok, eltérések feltüntetése
  • A műszaki, ill. gazdasági szükségességből indokolt tervváltozásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele az építtető részére
  • Az átadás-átvételi és a birtokbaadási eljárásban való részvétel
  • A beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolása meglétének ellenőrzése
  • A műszaki ellenőri feladatok elvégzésének dokumentálása az építési naplóban
  • Műszaki kérdésekben javaslattétel

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
  • Magas- és mélyépítő műszaki ellenőri jogosultság
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Borsod megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő