www.cvonline.hu

Műszaki Ellenőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.15.
Hirdetés azonosító: 956220

Ügyfelünk, a magyar telekommunikációs piac egyik meghatározó szolgáltatója Műszaki Ellenőr pozícióba keres szakembert.

Feladatok:

-A budapesti távközlési hálózatok zavartalan üzemeltetésének biztosítása, műszaki ellenőri tevékenység ellátása, hálózatos beruházások helyi felügyelete
-Hálózatépítés, hibaelhárítás, karbantartás
-Alvállalkozói tevékenységek irányítása, ellenőrzése
-Beruházási-, karbantartási és fenntartási feladatok menedzselése
-Szakfelügyeletek megszervezése, egyeztetési feladatok ellátása
-Munkaterület-, és műszaki átadásokon való részvétel
-Hálózatos beruházások, projektek végdokumentációjának ellenőrzése, elkészítése

Elvárások:

-Középfokú szakirányú műszaki végzettség
-Szakirányú mérnökkamarai regisztráció (MV, ME)
-Vezetékes távközlési területen szerzett tapasztalat
-Optikai hálózatok építésében, üzemeltetésében való jártasság
-Alapfokú hálózat tervezői ismeretek, szabványok, előírások ismerete
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Dinamikus csapat
-Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a