www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr

  • A hirdetés 845 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Műszaki-fejlesztési Osztálya

MŰSZAKI ELLENŐR

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Ivóvíz szolgáltatás és Szennyvíz elvezetés-tisztítás területén az elektromos (kis-, közép- és nagyfeszültség) és az irányítástechnikai munkák műszaki ellenőrzése,
  • Műszaki dokumentumok előkészítésében való részvétel, ezek ellenőrzése, véleményezése,
  • Beruházások lebonyolításában – előkészítés, tervezés (terveztetés, az elkészült tervek tartalmi felülvizsgálata, engedélyeztetési eljárás lebonyolítása), kivitelezés műszaki ellenőrzése, aktiválás (a létrejött új vagyontárgyak állományba vételének előkészítése) – való aktív részvétel,
  • A vagyonkezelő vagy külső kivitelező cég által kivitelezett építési munkák átvétele, szakmai teljesítésigazolása, számlák igazolása.

Feltételek:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet, Power Point, stb.),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • E-építési napló vezetési ismeret,
  • Érvényes műszaki ellenőri jogosultság,
  • Közbeszerzési eljárás ismerete, alkalmazása,
  • Uniós beruházások lebonyolításában való részvétel,
  • Felelős műszaki vezetői gyakorlat,
  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • SAP ismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2015. április 2-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő