www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Európai Uniós támogatásokkal megvalósuló beruházások lebonyolításával, műszaki ellenőrzésével és egyéb mérnöki feladatokkal foglalkozó cég állást hirdet

műszaki ellenőri

munkakörben.

Feladatok:

  • közép- és nagyberuházások kivitelezésének műszaki ellenőrzése
  • helyszíni szemlék heti rendszerességgel
  • műszaki ellenőri feladatok ellátása
  • kiviteli tervek felülvizsgálata, ellenőrzése
  • építési hibákkal kapcsolatos tevékenységek kivizsgálása
  • projektek pályázati elszámolásának előkészítése, műszaki tartalom számítása

Elvárások:

  • építész vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • legalább 5 év kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
  • műszaki ellenőri jogosultság legalább magasépítési és mélyépítési szakirányra
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • közlekedésépítési vagy vízgazdálkodási szakterületre vonatkozó műszaki ellenőri jogosultság
  • Építési Norma Gyűjtemény alkalmazásának gyakorlata
  • építési technológiák magas szintű ismerete
  • EU pályázati rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés magas építészeti színvonalú épületeken keresztül
  • kivitelezés teljes folyamatára való rálátás
  • fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek
  • versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások

Munkavégzés

  • 1112 Budapest, Tippan utca 1.

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével.

Jelentkezni szakmai tevékenységet bemutató önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen 2015. február 06-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő