www.cvonline.hu

Műszaki Ellenőr

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

kiemelt beruházási projektjének lebonyolításában közreműködő,

beruházási tapasztalattal rendelkező

„gyengeáramú” villamosmérnököt

keres

műszaki ellenőr

munkakörbe

azonnali kezdéssel

olyan szakember személyében, aki:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel, folyamatirányítási és folyamatműszerezési területen szerzett több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten tudja használni,
  • rugalmas, önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan tud dolgozni,
  • jellemzője továbbá a gyors döntési készség, határozott fellépés, jó konfliktuskezelő- és tűrő képesség,
  • kiváló kommunikációs, problémafelismerő és problémamegoldó készséggel bír.

Ipari környezetben szerzett műszaki ellenőri tapasztalat, egyéb idegen nyelv ismerete, valamint SAP ismeret előnyt jelent.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

Kiemelt beruházási projekt megvalósítása team munkában, saját szakmai terület felelős ellátása.

A beruházás lebonyolítását követően az egyeztetések függvényében további foglalkoztatás is lehetséges.

Bérezés: megegyezés szerint.

Széleskörű béren kívüli juttatások, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2014. április 6-ig a E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy az alábbi postacímre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő