www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELLENŐR

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Műszaki-fejlesztési Osztálya

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Magas- és mélyépítési munkák műszaki ellenőrzése,
  • Műszaki dokumentumok előkészítésében való részvétel, ezek ellenőrzése, véleményezése,
  • Beruházások lebonyolításában – előkészítés, tervezés (terveztetés, az elkészült tervek tartalmi felülvizsgálata, engedélyeztetési eljárás lebonyolítása), aktiválás (a létrejött új vagyontárgyak állományba vételének előkészítése) – való aktív részvétel,
  • A vagyonkezelő vagy külső kivitelező cég által kivitelezett építési munkák átvétele, szakmai teljesítésigazolása, számlák igazolása.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsődlegesen vízépítő mérnöki, építőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség),
  • Érvényes műszaki ellenőri jogosultság ME-É-I., ME-M-I.,
  • E-építési napló vezetési ismeret,
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság,
  • Ivóvízellátás, szennyvízgyűjtés, tisztítás elhelyezés témájú beruházások bonyolításában, műszaki ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • Közbeszerzési eljárás ismerete, alkalmazása,
  • Uniós beruházások lebonyolításában való részvétel,
  • Felelős műszaki vezetői gyakorlat,
  • Alapfokú angol nyelvismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. január 31. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő