www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • műszaki ellenőri tevékenység ellátása az érvényes jogszabályok és a szakmai előírások alapján;
  • saját vagy idegen beruházásban megvalósuló munkák teljes körű műszaki és helyszíni ellenőrzése, bejárásokon való részvétel;
  • tárgyalásokon való aktív részvétel;
  • műszaki átadás-átvételi eljárás teljes körű lebonyolítása, jegyzőkönyvek kiállítása;
  • próbaüzemek esetén együttműködés az üzemeltető osztállyal;
  • tételes elszámolású munkáknál a benyújtott ajánlat műszaki tartalmának, felülvizsgálata, jóváhagyásra felterjesztése;
  • számlák ellenőrzése, kifizetésre felterjesztése;
  • idegen beruházások esetén a kivitelező ellenőrzése (tervek, engedélyek)
  • útépítési munkálatok alkalmával az öntvények szintbehelyezési ellenőrzése és felügyelete, továbbá az ezekhez kapcsolódó elszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése;
  • adatszolgáltatási feladatok teljesítése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan építőmérnöki végzettség)
  • MS Office programok (Excel, Word) magas szintű ismerete;
  • eredményorientált, határozott, proaktív személyiség;
  • strukturált, logikus gondolkodásmód;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  •  hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  •  változatos, felelősségteljes munkakör;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével várjuk!