www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr magasépítési területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1239631

Magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő partnerünk számára keresünk műszaki ellenőrt Budapesten

A leendő Műszaki ellenőr feladatai lesznek:
- Részvétel az építész szakági műszaki megvalósítás megtervezésében
- Terv észrevételezőként tervezői egyeztetéseken való részvétel, a leszállított tervdokumentációk felülvizsgálata
- Az építész szakági műszaki ellenőri tevékenység jogszabályban meghatározott feladatainak teljes körű ellátása
- A kivitelezés időbeni tervszerű megvalósításának folyamatos ellenőrzése
- A műszaki átadás-átvétel szakmai felügyelete

Mire van szükség a sikerhez?
- Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki ellenőr képesítés)
- Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
- Lakóparki projekt tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől?
- Kihívást jelentő projektekben való részvétel
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon