www.cvonline.hu

Műszaki ellenőr - Építésvezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 962057
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Műszaki ellenőr - Építésvezető beosztásban munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Irodakivitelezési - átépítési projekt vezetése,
  • Projekt munkáinak irányítása, ellenőrzése,
  • Levezetésében aktív részvétel,

Elvárások:

  • Épületgépész vagy építész végzettség,
  • Referenciával való rendelkezés,
  • Releváns tapasztalat a területen,

Amit nyújtunk:

  • Határozott idejű, megbízási munkaszerződéssel,
  • Bérezés megállapodás szerint,

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg vagy érdeklődjön a 06 1 877 0900 központi telefonszámon!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!