www.cvonline.hu

Műszaki eladó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1025796

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az üzlet és web shop zavartalan napi működésének biztosítása
  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • Kassza kezelés, elszámolás
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Stressz tűrő és problémamegoldó készség
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése  címre!