www.cvonline.hu

Műszaki eladó (Szeged)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

ELEKTRO PROFI Kft.

Szegeden villanyszerelési szaküzletbe megbízható, szorgalmas

Műszaki eladó

kollégát keresünk.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • kiszámítható munkaidő
  • azonnali kezdési lehetőség
  • megbízható munkahely

Munkavégzés helye: Szeged, Vásárhelyi Pál u.3-5.
Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, vásárlók kiszolgálása
  • műszaki tanácsadás villanyszerelési és világítástechnikai termékkörben
  • árajánlatok elkészítése, vevőkkel történő egyeztetések
  • vevői rendelések intézése, összekészítése
  • reklamációk kezelése
  • az üzlet árukészletének koordinálása
  • értékesítési akciókban való részvétel

A munkavégzéshez szükséges:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • barátságos, segítőkész személyiség
  • nagyon jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • vállalatirányítási rendszer használata

Előnyt jelent,de nem feltétel:

  • más villanyszerelési szaküzletben szerzett eladói tapasztalat
  • villamossági ,világítástechnikai anyagok széleskörű ismerete
  • műszaki, elektromos alapképzettség

Egyéb juttatások: éves bónusz, mobiltelefon, cafeteria

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű