www.cvonline.hu

Műszaki dokumentátor

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Multinacionális, technológiai vállalathoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai, telekommunikációs eszközök, szoftverek műszaki leírásának elkészítése magyar és angol nyelven
  • Ügyfelek és felhasználók hiteles tájékoztatása a termékekről

Elvárások:

  • műszaki végzettség, műszaki érdeklődés
  • kiváló angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai (Windows, MS-Office) ismeretek
  • kreativitás, precizitás

Előny:

  • kiadványszerkesztő programok felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • multinacionális, modern környezet

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti címre:  E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő